Týden s Couple of Prague a rostoucí Instagram komunita // One week with The Couple of Prague and growing Czech Instagram community

Začátkem února náš Instagramový profil převzalo talentované duo Couple of Prague. Vybrané produkty českých výrobců z Popoutu nafotili tak, jak je vidí oni sami. 

---

At the beginning of February the talented duo The Couple of Prague took over our Instagram profile. They took pictures of selected products from Popout and presented them as seen through their eyes.

Všechny produkty jsou k dostání na Popoutu // All the products you can find on Popout (Promise Clo, KZNR, Meadows, Bewooden, Elajediova).

Jejich vlastní příběh poskládaný z kouzelných fotografíí můžete sledovat přímo na Instagramu (@eluch,@lucascorny) nebo na jejich Facebookové stránce.

// Follow their moments from every day life on their Instagram (@eluch,@lucascorny) or Facebook page.

Také jste propadli kouzlu Instagramu? My ano! Pokud jste na tom jako my, tak vás určitě bude zajímat první český Instagram magazín. Projekt, který mapuje Instagram komunitu a na svém profilu zvěřejňuje ty nejzajímavější fotografie českých uživatelů. Jeho zakladatem se stal Michal Kotek a osm dalších ambasadorů mobilní fotografie. Za povšimnutí určitě stojí jejich nové video s názvem Den s Instagramerem.

"Projekt vznikl za účelem nahlédnout do zákulisí Instagramerů. Přiblížit co nejvíce divákovi jeho dění na této sociální síti, a hlavně jak se změnil jeho běžný život od té doby, co začal na Instagramu aktivně působit. Přiblížit tak Instagram široké veřejnosti a ukázat ho ve světle kvalitní fotografie," popisují svůj záměr na svých webových stránkách autoři videa.

Víme jaké to je jít si za svým snem a proto všem moc fandíme a v projektu je podporujeme. Věříme, že o všech zúčastněných ještě uslyšíme.