Týden s Couple of Prague a rostoucí Instagram komunita // One week with The Couple of Prague and growing Czech Instagram community

Začátkem února náš Instagramový profil převzalo talentované duo Couple of Prague. Vybrané produkty českých výrobců z Popoutu nafotili tak, jak je vidí oni sami. 

---

At the beginning of February the talented duo The Couple of Prague took over our Instagram profile. They took pictures of selected products from Popout and presented them as seen through their eyes.

Všechny produkty jsou k dostání na Popoutu // All the products you can find on Popout (Promise Clo, KZNR, Meadows, Bewooden, Elajediova).

Jejich vlastní příběh poskládaný z kouzelných fotografíí můžete sledovat přímo na Instagramu (@eluch,@lucascorny) nebo na jejich Facebookové stránce.

// Follow their moments from every day life on their Instagram (@eluch,@lucascorny) or Facebook page.

Také jste propadli kouzlu Instagramu? My ano! Pokud jste na tom jako my, tak vás určitě bude zajímat první český Instagram magazín. Projekt, který mapuje Instagram komunitu a na svém profilu zvěřejňuje ty nejzajímavější fotografie českých uživatelů. Jeho zakladatem se stal Michal Kotek a osm dalších ambasadorů mobilní fotografie. Za povšimnutí určitě stojí jejich nové video s názvem Den s Instagramerem.

"Projekt vznikl za účelem nahlédnout do zákulisí Instagramerů. Přiblížit co nejvíce divákovi jeho dění na této sociální síti, a hlavně jak se změnil jeho běžný život od té doby, co začal na Instagramu aktivně působit. Přiblížit tak Instagram široké veřejnosti a ukázat ho ve světle kvalitní fotografie," popisují svůj záměr na svých webových stránkách autoři videa.

Víme jaké to je jít si za svým snem a proto všem moc fandíme a v projektu je podporujeme. Věříme, že o všech zúčastněných ještě uslyšíme.


Co je nového v Popoutu / News in Popout

Našim posláním je podporovat a vyprávět příběh jedinečných výrobců a designérů. S radostí Vám proto představujeme dva naše nové české výrobce!

Our mission is to promote and tell the story of unique makers and designers. Therefor we are happy to introduce you our two new makers! 

KZNR Workshop se zaměřuje na utilitární objekty každodenní potřeby, které máme stále při sobě ve městě nebo na cestách.

KZNR Workshop focuses on utilitarian objects for everyday use. The once we have with us all the time, doesn't matter if in the city or on the road.

tumblr_nhtvpxfwH71shxm0mo1_1280.jpg
tumblr_ngu0llwIHN1shxm0mo1_1280.jpg
10856506_418955791603555_3429127598023361386_o.jpg

Boksi - originální papírové krabičky. Krabičky jsou vyrobené z kvalitního papíru s certifikací, navržené šikovnými českými designéry a designérkami.

Boksi - the original cardboard box. These boxes are made of high quality paper with certification and designed by great Czech designers.